První sníh – Úprava stop – Video

Již máme upraveno a připraveno. Přijďte si k nám zajezdit a pokud budete spokojeni, můžete podpořit úpravu stop. Z dnešního tréninku si můžete prohlédnout video. Stopy jsou upraveny na šířku jedné až dvou rolb a v místech, kde sníh dovolil je i stopa na klasiku. Takže neváhejte a přijďte.Letošní sněhová nadílka začala naprosto fantasticky a tak již včera (sobota 25.11.2023) proběhla první úprava stop v Radon aréně. Dnes dopoledne úprava pokračovala, aby se stopy ještě jednou přejeli a udělal se tvrdý základ. Sice zem ještě není vymrzlá, ale přesto stopy na posekaných loukách nemají chybu. Když už nám to Křižák krásně najel, byl by hřích si na tom hned nezatrénovat.

Video – Pust si mě 🙂

tjradon.cz/Videa/Radon_Promo.mp4

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář