Jahodovka kros 2023 – Galerie

Poslední naplánovaný závod krosových běhů nás dnes čekal na Jahodovce. Páteční mlhy se přes noc rozplynuly a ráno nás přivítal barevný východ slunce. To asi aby se nám o trochu lépe vstávalo. Sraz byl v 9:00 na místě a v plánu byla kombinace závod a výlet na Hadí horu.

Když se závodníci začali připravovat na start, přišlo mi, že naše zelená barva dost dominuje minimálně v mladších kategoriích. Jestli to bylo ještě druhými závody v orientačním běhu v Ostrově neumím posoudit, každopádně chyběli závodníci „modrých“ teamů. Už i mě děti naučili rozeznávat teamy ne podle jmen, ale podle barev. Jak probíhal závod a výlet si můžete prohlédnout v galerii. Za zmínku stojí kreace na přeskocích, které závodníci předváděli. A poslední poznatek, čím starší, tím méně skákali a víc shazovali tyčky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody běh. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář