Celorepublikové závody mladších žáků ´Hledáme nové talenty´

Dva pohledy na závody, které proběhly v Jablonci nad Nisou za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek.

Víkend 3.-4.2.2024
Celorepublikové závody mladších žáků ´Hledáme nové talenty ´ v Jablonci nad Nisou.
Déšť a hódně mokrý sníh Radoňáky nezastavil!
Vezeme krásná pódiová umístění, cenný i bramborový kov, zážitky a zkušenosti.

Sobota: 2 km klasicky intervalově
David Špička 6. 💐
Kateřina Šperlová 6. 💐
Michal Rutrle 24. 🍾
Martin Slezák 40. 🍾

Neděle: 2 km klasicky hromadný start
David Špička 3. 🥉
Kateřina Šperlová 4. 🥔🍟
Michal Rutrle 20.🍾
Martin Slezák 34.🍾

Všichni závodníci přispěli svými výkony
k 10. místu v hodnocení družstev, a to v konkurenci celkem 34 zúčastněných oddílů.

Sportovci si víkend moc užili, seznámili se s ostatními lyžaři z jiných oddílů a deštivé počasí využili k návštěvě jabloneckého muzea skla a bižuterie.

Zuzka Šperlová:

Mladší žáci z TJ Radon Vysoká Pec vyrazili o vikendu na celorepublikové závody HNT do Jablonce nad Nisou. Za deštivého počasí, na velmi mokrém sněhu vybojovali ve velké konkurenci moc pěkná umístění a jednou to dokonce i cinklo! David Špička po sobotnim šestém místě vybojoval v neděli v hromadném stratu krásné třetí místo. Kačka Šperlová skončila oba dva dny kousek pod stupni vítězů s šestým a čtvrtým místem. Ani Míša Rutrle a Martin Slezák neudělali ostudu a předvedli pěkné lyžařské výkony. V hodnocení družstev získal TJ Radon neuvěřitelné desáté místo z 34 zúčastněných oddílů. Sportovci si vikend moc užili, seznámili se s ostatními lyžaři z jiných oddílů a deštivé počasí využili k návštěvě jabloneckého muzea skla a bižuterie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody lyže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář