Radon závody Perninské kolečko

I přes nepřízeň počasí se snažíme stále trénovat. Protože naše stopy již bohužel vzal déšť a teplo, přesunuli jsme se na kolečko v Perninku. Zde se snažíme pomocí lopat, hrabel a dalších házedel udržet stopy co nejdéle v provozu. Děkujeme Perninským za možnost u nich trénovat.

Dnes (29.12.2023) jsem se rozhodli uspořádat si malé závody. Děti byly rozděleny do skupin a jely trasy příslušící jejich věku a výkonnosti. Závody byly hlavně o tom vzpomenout si, co je závodění na sněhu a vyzkoušet si jít do plných. Na fotkách z vyhlašování děti seřazeny z leva doprava dle pořadí jak dopadly. Snad se nám brzy zima vrátí a sezona se rozjede v plném proudu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody lyže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář