RADON SKI PEC 2023

V sobotu 18.3. 2023

jsme pořádali tradiční lyžařský závod RADON SKI PEC, který byl   i součástí Západočeského poháru.

                                           Ten letos vznikl jako klubová soutěž lyžařských oddílů z Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje a čítal 5 závodů. Hlavně z důvodu nepříznivé zimy se jich povedlo nakonec uspořádat pouze 4.

A to,přeložený Štít Krušných hor pouze jako jednozávod, Memoriál Radky Machové v Teplicích, Zlatá lyže Šumavy v Železné Rudě a náš RADON SKI PEC v Rudném.

Náš závod se opět díky společné práci náramně povedl.          Letos se jednalo o dovednostní dvoukolový závod se spoustou překážek – Cross Country Cross. Počasí bylo fantastické. Sněhu jsme měli dostatečné zásoby (i přes krajně nepříznivé podmínky), hlavně toho technického, takže trať mohla být regulérní.

Vyhlášení závodu i celého Západočeského poháru proběhlo velmi důstojně v hotelu Seifert, mladí sportovci byli odměněni, všem se to náramně líbilo!

 

Výsledky závodu jsou na tomto webu….

Foto ze závodů i z vyhlášení můžete vidět na:  https://tjradon.rajce.idnes.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Radon SKI Pec. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář