Aktuality

3.9.2022                                                                                  Podzim začal pravidelnými tréninky v ARENĚ, kde už se věnujeme hlavně kvalitě!                                          Připravujeme se i na tradiční podzimní krosy, které začali tradičně na Božím Daru Jahodovce.                                      Tady jsme opět, hlavně v mladších kategoriích, sbírali vavříny. Utržili jsme spoustu medailových pozic!!
Jen tak dál!!!

 

———————————————————————————-

27.8. – 28.8. 2022                                                                Poslední prázdninový víkend, po letním soustředění jsme pokračovali ve skvělých výkonech již tradičně na vícedenních závodech v OB na WestCupu, tentokrát pořádaném v Perninku. Výsledky nebyly sice ohromující, ale všichni dorazili do cíle a náramně jsme si to i přes deštivé počasí užili…!!

 

 


Uplynulý víkend (4. – 5. 6. 2022) byl závodně náročný!              Náš klub pořádal oba dny už tradiční závody.

V sobotu proběhl za velké účasti kvalitních závodníků i z pohárů Peruna a Chebského krásný XC závod RADON BIKE PEC. Počasí nás opět podrželo, nikdo se nezranil, prostě si to všichni užili na velmi krásných a kvalitních XC tratích okolo naší RADON ARENY. Naši závodníci se opět neztratili, naopak obsadili spoustu pódiových umístění…

V neděli jsme pak pořádali náš terénní triatlon RADON TRI PEC, který jsme přesunuli ze srpna. Počasí bylo sice chladnější, v Kaňce se závodníci určitě příjemně neochlazovali….          Všichni to však vydrželi, jsou to borci!                                         Dále se jelo kolo na sobotních XC tratích a poté se již tradičně běželo v bludišti a v obecním parku.

Oba závody byly velmi podařené, všichni závodníci podali skvělé výkony, pořadatelé vše zvládli na výtečnou…!! Těšíme se za rok!

……………………………………………………………………………

 

Od 4. do 9. 5. 2022 proběhlo už tradičně první soustředění v sezoně, a sice Cyklosoustředění.                                                    Po kratším rozjetí ve středu, jsme se ve čtvrtek vydali na Cyklopuťák. Jelo se z Nejdku už tradičně do Botanické do Bečova, kde jsme strávili první noc. Dále jsme přejeli do Lubence              (2. etapa). Třetí etapa po terénech okolo Střely. V neděli jsme se vydali na cestu k domovu. Pondělí pak pokračoval cyklotrénink na našich domácích trailech. Vše proběhlo výborně a bez nejmenších problémů (až na malé oděrky…)

 

……………………………………………………………………………..

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU                      TJ RADON VYSOKÁ PEC, z.s.

Zveme všechny členy a sportovní přátele na Valnou hromadu

Termín: sobota 30.4. 2022 v 15:00                                                    v RADON ARENĚ ve Vysoké Peci – Rudném

Program: – činnost – finance  – různé

…………………………………………………………………………

 

 

…………………………………………………………………………

O uplynulém víkendu proběhl další díl ČP dorostu, tentokrát na Božím Daru, a byly to zároveň závody FIS. Naši nejstarší, tedy mladší dorostenci se opět se ctí zúčastnili a Petra Holíková opět „urvala“ podiové umístění, byla 4. ve sprintu klasicky. Naši mladší závoďáci jí podporovali, na místě fandili a ladili své lyžařské umění v místních lesích…

………………………………………………………………………..

Naši nejmladší a mladší sportovci se tuto sobotu 19.2. 22 zúčastnili tradičního lidového závodu Karlův běh na Božím Daru. Stupně vítězů se v nejmladších kategoriích opět „zelenaly“. V ne zrovna vlídném větrném počasí jsme opanovali nejlepší příčky a užili si závody, atmosféru velké akce i výlet po božídarských pláních…

Dorostenci měli svůj Český pohár na Zadově na Šumavě. Opět v ne příliš příznivém počasí (fičelo, pršelo,..) jsme bojovali s nejlepší českou konkurencí nejdříve v sobotním Norském sprintu, pak i v nedělní intervalové klasice. V obou závodech jsme měli pódiová umístění

. 

……………………………………………………………………………

Ne 13.2.2022

Na závodech pořádaných LK Pernink “ Abertamská lyže“              se ani tentokrát naši závodníci neztratili. Již tradičně v každé kategorii, ve které se zúčastnili, vystoupali na stupně vítězů. Blahopřejeme , jen tak dál …

 

…………………………………………………………………………..

V sobotu 12.2 2022 jsme pořádali tradiční RADON SKI PEC.

Jako vždy nám vyšlo i počasí, takže stopy mohly být nádherně vysoustružené, a v krásném prostředí rudénského údolí NeueWelt mohli podávat závodníci v klasice i skatu ty nejlepší výkony.      Naši borci opět „vykradli“ stupně vítězů, takže jsme na ně náležitě pyšní!! Po odjetí hlavního závodu, který byl letos i Mistrovstvím Karlovarského kraje, se sportovci mohli náležitě vyřádit v dovednostním sjezdu a změřit si čas v jízdě hlavně s kopce. Jako vždy měla Iveta něco dobrého na zub v bufíku, takže se snad muselo všem moooooc líbit!!

Díky všem účastníkům!!

…………………………………………………………………..

Náš klub TJ RADON Vysoká Pec, z.s. letos poprvé (dvě poslední zimy to kvůli zákazům nebylo možné) vyučoval v nejdecké horní škole ZŠ Karlovarská základy běžeckého lyžování v rámci tělesné výchovy žáčky prvních a druhých tříd! Vše se náramně vydařilo a shledalo se u dětiček s velkým nadšením….,  prvňáčkům a druháčkům se sjíždění, technika, skákání,              ale i kotrmelce na lyžích mooooc líbilo!

……………………………………………………………………          HNT Trutnov, 5. – 6. 2. 2022

V sobotu a neděli si naši mladší žáci vyzkoušeli své první velké republikové závody. V dvoudenním klání mladých sportovců z celé ČR se naši borci zdatně poprali s nepříznivými podmínkami a vybojovali krásná umístění ….!!

Děkujeme

 

 

 

                                                                        31.1.2022 Uplynulý víkend se naši borci zúčastnili dvou závodních akcí. Na Božím Daru se konal tradiční        Štít Krušných hor, kde naši mladí závodníci „vykradli“ tradičně stupně vítězů. Oba závodní dny jsme byli velmi úspěšní.

V Novém Městě na Moravě se jela Zlatá lyže, tedy MČR dorostu a dospělých, kde nás velmi slušně reprezentovala Petra Holíková. Hlavně v pátek, kdy se sprintovalo, se umístila na krásném 4. místě.                                                                   Jen tak dál.
O následujícím víkendu jedou „do světa“ mladší žáci, kteří se zúčastní republikových závodů HNT v Trutnově
a další víkend, 12. 2. již pořádáme naší tradiční
RADON SKI PEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoká Pec