Aktuality

RADON BIKE PEC 3. 6. 2023 se blíží!

Dovolujeme si Vás pozvat na náš tradiční závod v našem areálu.
Propozice naleznete v na tomto odkazu: RRP propozice 2023

 

 

V sobotu 18.3. 2023

jsme pořádali tradiční lyžařský závod RADON SKI PEC, který byl   i součástí Západočeského poháru.                                             Ten letos vznikl jako klubová soutěž lyžařských oddílů z Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje a čítal 5 závodů. Hlavně z důvodu nepříznivé zimy se jich povedlo nakonec uspořádat pouze 4.

A to,přeložený Štít Krušných hor pouze jako jednozávod, Memoriál Radky Machové v Teplicích, Zlatá lyže Šumavy v Železné Rudě a náš RADON SKI PEC v Rudném.

Náš závod se opět díky společné práci náramně povedl.          Letos se jednalo o dovednostní dvoukolový závod se spoustou překážek – Cross Country Cross. Počasí bylo fantastické. Sněhu jsme měli dostatečné zásoby (i přes krajně nepříznivé podmínky), hlavně toho technického, takže trať mohla být regulérní.

Vyhlášení závodu i celého Západočeského poháru proběhlo velmi důstojně v hotelu Seifert, mladí sportovci byli odměněni, všem se to náramně líbilo!

 

Výsledky závodu jsou na tomto webu….

Foto ze závodů i z vyhlášení můžete vidět na:  https://tjradon.rajce.idnes.cz

………………………………………………………………………..

 

 


 

O víkendu 1.- 2. 10. 2022 jsme se zúčastnili hned dvou krosových závodů, a to v sobotu v Aši v parku mezi stromy, v neděli pak v Jáchymově běhu okolo Panoramy. Oba závody byly hlavně proto, že následovaly hned po sobě, pěkně těžké.                     Opět to párkrát cinklo…!!

———————————————————————————-

 

V neděli 25. 9. 2022 se naši borci zúčastnili zajímavého závodu u slovaňáků na těžkých tratích Jahodové louky.                          Závod byl nový a tratě pěkně připravené. Naši závoďáci se opět neztratili, naopak – na „bedně“ se zelenilo…!!,                    dokonce i v dospělácích.


 

3. sobotu v září, tedy 17. proběhl již tradiční RADON RUN PEC.

Tentokráte ne v úplně dokonalém počasí, jak u nás bývá zvykem, ale přesto jsme vše téměř dokonale zvládli a všichni snad byli spokojeni. Sportovci si museli sáhnout až na dno sil, závod u RADOŇáků bývá totiž vždy pěkně těžký! Všem účastníkům závoďákům patří velký obdiv a díky! Příště se na vás zase těšíme.


3.9.2022                                                                                  Podzim začal pravidelnými tréninky v ARENĚ, kde už se věnujeme hlavně kvalitě!                                          Připravujeme se i na tradiční podzimní krosy, které začali tradičně na Božím Daru Jahodovce.                                      Tady jsme opět, hlavně v mladších kategoriích, sbírali vavříny. Utržili jsme spoustu medailových pozic!!
Jen tak dál!!!

 

———————————————————————————-

27.8. – 28.8. 2022                                                                Poslední prázdninový víkend, po letním soustředění jsme pokračovali ve skvělých výkonech již tradičně na vícedenních závodech v OB na WestCupu, tentokrát pořádaném v Perninku. Výsledky nebyly sice ohromující, ale všichni dorazili do cíle a náramně jsme si to i přes deštivé počasí užili…!!

 

 


Uplynulý víkend (4. – 5. 6. 2022) byl závodně náročný!              Náš klub pořádal oba dny už tradiční závody.

V sobotu proběhl za velké účasti kvalitních závodníků i z pohárů Peruna a Chebského krásný XC závod RADON BIKE PEC. Počasí nás opět podrželo, nikdo se nezranil, prostě si to všichni užili na velmi krásných a kvalitních XC tratích okolo naší RADON ARENY. Naši závodníci se opět neztratili, naopak obsadili spoustu pódiových umístění…

V neděli jsme pak pořádali náš terénní triatlon RADON TRI PEC, který jsme přesunuli ze srpna. Počasí bylo sice chladnější, v Kaňce se závodníci určitě příjemně neochlazovali….          Všichni to však vydrželi, jsou to borci!                                         Dále se jelo kolo na sobotních XC tratích a poté se již tradičně běželo v bludišti a v obecním parku.

Oba závody byly velmi podařené, všichni závodníci podali skvělé výkony, pořadatelé vše zvládli na výtečnou…!! Těšíme se za rok!

……………………………………………………………………………

 

Od 4. do 9. 5. 2022 proběhlo už tradičně první soustředění v sezoně, a sice Cyklosoustředění.                                                    Po kratším rozjetí ve středu, jsme se ve čtvrtek vydali na Cyklopuťák. Jelo se z Nejdku už tradičně do Botanické do Bečova, kde jsme strávili první noc. Dále jsme přejeli do Lubence              (2. etapa). Třetí etapa po terénech okolo Střely. V neděli jsme se vydali na cestu k domovu. Pondělí pak pokračoval cyklotrénink na našich domácích trailech. Vše proběhlo výborně a bez nejmenších problémů (až na malé oděrky…)

 

……………………………………………………………………………..

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU                      TJ RADON VYSOKÁ PEC, z.s.

Zveme všechny členy a sportovní přátele na Valnou hromadu

Termín: sobota 30.4. 2022 v 15:00                                                    v RADON ARENĚ ve Vysoké Peci – Rudném

Program: – činnost – finance  – různé

…………………………………………………………………………